چگونه به ما اطمینان کنید!

قرارگاه مردمی پشتیبانی از یمن طی همکاری با گروه جهادی اویس قرنی، کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی دریافتی برای جبهه مقاومت یمن را به واسطه گروه جهادی اویس قرنی مستقیما در اختیار انصارالله یمن قرار می‌دهد.

برای اطمینان از همکاری قرارگاه پشتیبانی یمن با گروه جهادی اویس قرنی می‌توانید به سایت اویس قرنی مراجعه کرده (ورود به سایت) و لوگوی قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن را در بخش همکاران مشاهده نمایید. همچنین از طریق تماس با این گروه (مشاهده اطلاعات تماس) می‌توانید وضعیت این همکاری را استعلام کنید.

اما گروه جهادی اویس قرنی کیست؟ چگونه می‌توان از رسیدن کمک‌های آنان به مردم یمن اطمینان حاصل کرد؟​

در پاسخ به این سوال مهم توجه به نکات زیر راه‌گشا خواهد بود:

1

اولین نکته این است که شماره کارت و حساب‌های اعلام شده از جانب گروه جهادی اویس قرنی، حقوقی و با همین نام هستند. و این یعنی که این گروه در جمهوری اسلامی ایران به صورت رسمی ثبت شده‌ است.

اگر شما، شماره شبای حساب گروه جهادی اویس قرنی را استعلام کنید، نام صاحب حساب برای شما «ودجا هشتصد و شصت و دوهزار و هشتصد و هجده» نمایش می‌دهد که شماره ثبت ما در وزارت دفاع است.

2

دومین راهی که می‌توانید از طریق آن، پیرامون فعالیت‌های گروه جهادی اویس قرنی اطمینان کسب کنید، سوال از اعضای انصارالله یمن در ایران است.

شما می‌توانید جهت تایید این مطلب با اعضای انصار الله در سفارت یمن در تهران تماس بگیرید و این مطلب را مستقیماً جویا شوید.

  • شماره تلفن همراه مسئول کمک های مردمی و توسعه سفارت جمهوری یمن عبدالکریم المطری (تماس جهت اطمینان):  09050998994
  • جبران القانص روابط عمومی کنسول سفارت جمهوری یمن در ایران:  09104674355

در صورتی که به شماره همراه اعلام شده اطمینان ندارید، می‌توانید در طی تماس با سفارت جمهوری یمن در تهران، نام موسسه بنیان را آورده و از آنها سوال کنید.
تنها موسسه مورد تایید سفارت، موسسه بنیان است که تفاهم‌نامه مکتوب با گروه جهادی اویس قرنی منعقد کرده است؛ متن این تفاهم نامه در موارد بعدی آورده شده است.

3

سومین راهی که می‌توانید از آن اطمینان کسب کنید، اسناد رسمی است.

گروه جهادی اویس قرنی طی یک تفاهم‌نامه همکاری رسمی با انصارالله یمن، فعالیت‌های خود را در یمن به صورت قانونی و رسمی درآورده است.

این تفاهم‌نامه با موسسه بنیان یمن که زیرمجموعه رسمی بنیان التنموییة (موسسه توسعه بنیان) انجام پذیرفته است. این موسسه زیر مجموعه رسمی انصارالله یمن است. موسسه بنیان مانند جهادسازندگی ما در زمان دفاع مقدس است که چندین هزار نفر از نیروهای مردمی یمن، در این سازمان مشغول فعالیت هستند.

لازم به ذکر است که تمامی گردش مالی موسسه بنیان، کاملا زیر نظر مسئول مالی انصارالله انجام می‌شود. تمامی وجوه واریزی به حساب گروه جهادی به موسسه بنیان تحویل داده می‌شود. پس شما مستقیما به انصارالله کمک می‌کنید.

4

مهم‌ترین دلیل اینکه آیا کاری ممکنه انجام بشه، اینه که تا حالا انجام شده باشه. حالا برخی می‌پرسند ممکنه این کمک‌ها به یمن برسه؟
خب جوابش ساده است. وقتی ما کمک ها رو رسوندیم، این معنی رو می‌ده که ما می‌توانیم کمک‌ها رو برسونیم. گزارش فعالیت‌های ما، علاوه بر اینکه نشان‌دهنده توانایی ما برای کمک‌رسانی در یمن هست، این مطلب را می‌رساند که گروه جهادی اویس قرنی، دست در دست انصارالله یمن دارد.

لازم به ذکر است که به جز گروه جهادی اویس قرنی، هیچ مجموعه و شماره کارت دیگری مورد تایید انصارالله یمن نیست.

تمام پرداختی‌های شما در این سایت نیز مستقیماً به حساب‌های گروه جهادی اویس قرنی واریز خواهد شد.
هر کس که شماره کارتی ارائه کرد، از او گزارش کار و تأیید از انصارالله یمن مطالبه کنید و بدانید که روشنگری شما در این رابطه، کمک بزرگی به مردم یمن است.

داستان ما

گروهی از دانشجویان ایرانی دغدغه‌مند در حوزه یمن و علاقه‌مند به حمایت از مجاهدان یمنی پس از آشنایی با گروهی از دانشجویان یمنی مقیم ایران، برای ساماندهی هر چه بیشتر حمایت‌های مردمی برای این ملت مبارز، قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن را تأسیس کردند.

این مجموعه محفلی برای همگرایی همه نیروها برای پشتیبانی از جبهه مقاومت ملت یمن است.

طراحی شده توسط wordpress021

برگشت به بالا