فرم اعلام همکاری در برپایی غرفه‌های حمایت از یمن

قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن با همکاری گروه جهادی اویس قرنی برای استفاده از ظرفیت عظیم مردمی ایران اسلامی جهت پشتیبانی از نهضت برادران مسلمان یمنی اقدام به برپایی غرفه‌های «امت اویس» در سراسر کشور نموده است.
در این غرفه‌ها جذب کمک‌های مالی، آشنا کردن مردم استان‌های مختلف ایران با مظلومیت‌ها و نیازمندی‌های ملت یمن و جذب نیرو جهت تأسیس نمایندگی‌های دائمی قرارگاه در استان‌های مختلف کشور جریان خواهد داشت.

توضیحات بیشتر

لازم به ذکر است از آنجایی که به داوطلبان برپایی غرفه‌ها، خدمات و تجهیزات ویژه‌ای داده می‌شود و کمک‌های مالی مردمی به واسطه این غرفه‌ها جمع‌آوری خواهد شد، لذا افراد معرفی شده از سوی مجموعه‌های مرتبط با قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن که هویت، صداقت و امانت‌داری آنان قبلا توسط این مجموعه‌ها مورد تایید قرار گرفته باشد، در اولویت خواهند بود. این مجموعه‌ها عبارت‌اند از:

  • سازمان بسیج دانشجویی، هسته‌های بین‌الملل بسیج دانشجویی و دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور
  • سازمان دارالقرآن الکریم، ادارات قرآنی تبلیغات اسلامی در استان‌ها و موسسات قرآنی دارای مجوز از سوی سازمان تبلیغات اسلامی
  • سازمان هیئات و تشکل‌های دینی
  • موسسه فرهنگی جبهه مجاهدان بدون مرز
  • افراد مورد اعتماد قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن

افرادی که اسامی آنان از سوی این مجموعه‌ها در اختیار قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن قرار گیرد در اولویت همکاری قرار خواهند گرفت.

پیش از ثبت نام در این فرم مطالعه راهنمای تفصیلی برپایی غرفه‌ها برای آگاهی از شرایط همکاری و جزئیات کار اکیداً توصیه می‌گردد:

جهت اعلام آمادگی در برپایی غرفه‌های امت اویس فرم زیر را تکمیل نمایید:

داستان ما

گروهی از دانشجویان ایرانی دغدغه‌مند در حوزه یمن و علاقه‌مند به حمایت از مجاهدان یمنی پس از آشنایی با گروهی از دانشجویان یمنی مقیم ایران، برای ساماندهی هر چه بیشتر حمایت‌های مردمی برای این ملت مبارز، قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن را تأسیس کردند.

این مجموعه محفلی برای همگرایی همه نیروها برای پشتیبانی از جبهه مقاومت ملت یمن است.

طراحی شده توسط wordpress021

برگشت به بالا