پویش مردمی امت اویس

از همه محتواها و فعالیت‌های خود در این پویش فیلم و عکس مناسب تهیه کرده و با هشتک #امت_اویس در فضای مجازی منتشر نمایید. یک نسخه را نیز برای ادمین کانال‌های قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن با آیدی @Ye2_admin در کلیه پیام‌رسان‌ها ارسال کنید تا ما نیز اقدام شما را منعکس نماییم.

فعالیت در فضای مجازی

یادمان باشد که زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا و مجاهدان یمنی کمتر از شهادت نیست!

در مورد مظلومیت یمن بنویسید؛ مجاهدت ملت یمن را در فضای مجازی منعکس کنید؛ امروز که به برکت مقاومت این ملت مقتدر و مظلوم، جنگ رو به پایان است، رشادت‌های شهدای یمن را به همه نشان دهید و اجازه ندهید روایت‌های جعلی در مورد علت پایان جنگ یمن جای خود را به مسئله مهم مقاومت این ملت بزرگ بدهد.

برای انتشار پست‌ها و مطالب مرتبط با مجاهدان و شهدای یمنی می‌توانید از تصاویر شهدا و محتواهای زیر استفاده نمایید. فراموش نکنید که در همه مطالب خود از هشتک #امت_اویس استفاده نمایید.

برپایی غرفه‌های امت اویس

در ماه رمضان برنامه‌های مناجات خوانی و تجمعات مردمی برای تلاوت قرآن و یا اقامه عزا برای شهید لیله القدر، امیرالمومنین علی علیه السلام، در سراسر کشور برپا می‌شود.

یکی از اقدامات موثر برپایی غرفه‌هایی امت اویس در برنامه‌ها و تجمعات مردمی مختلف این ماه عزیز است.

قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن از افراد و گروه‌هایی که شرایط برپایی این غرفه‌ها را داشته باشند پشتیبانی ویژه ‌ای به عمل خواهد آورد. برای مشارکت در این پویش حتما از برپایی غرفه های امت اویس در شهر خود فیلم و عکس تهیه کرده و در فضای مجازی با هشتگ #امت_اویس منتشر کنید.

برپایی نمایشگاه عکس و یادواره شهدای یمن

یادمان باشد که زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست!

شما می‌توانید با دریافت مجموعه‌ای از تصاویر با کیفیت شهدای یمن نسبت به چاپ آن‌ها و راه‌اندازی یک نمایشگاه عکس از شهدای یمنی و مظلومیت‌های مردم یمن اقدام نمایید.

این نمایشگاه می‌تواند در حاشیه برنامه‌ها و تجمعات مردمی در ایام ماه مبارک رمضان باشد. پس اگر از مجریان مراسم ماه مبارک هستید و یا به مجریان چنین برنامه‌هایی دسترسی دارید پیشنهاد برگزاری این نمایشگاه را از دست ندهید.

همچنین در این نمایشگاه می‌توانید فیلم‌های مظلومیت مردم یمن را به نمایش گذاشته و برای ملت یمن کمک مالی جمع کنید. برای مشاهده نحوه جمع آوری کمک مالی به بخش «برپایی غرفه‌های امت اویس» یا «جمع آوری کمک‌های مالی» مراجعه نمایید.

توزیع کارت‌های کفالت ایتام یمن

فرزندان شهدای یمن که در اثر بمباران های ظالمانه ائتلاف سعودی و یا در نبرد مستقیم با این جنایتکاران شربت شهادت نوشیده‌اند، اکنون نیازمند حمایت مومنین سراسر جهان هستند.

یمن محاصره است و امکان ارسال مواد غذایی و دارو برای بازماندگان شهدا وجود ندارد. ایتام شهدا با مشکلات متعددی رو به رو هستند که حمایت های مالی ملت مسلمان در سراسر جهان می تواند مرحمی بر زخم‌هایشان باشد.

قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن با کمک گروه جهادی اویس قرنی و همکاری نمایندگان انصارالله یمن، فهرستی از ایتام شهدای یمنی تهیه کرده است. بر اساس این فهرست کارت‌هایی جهت کفالت هر یتیم آماده و چاپ شده است.

شما به سه روش می‌توانید در توزیع این کارت‌ها همکاری کنید:

اول) به هر مقدار که تمایل دارید در تامین هزینه چاپ این کارت ها مشارکت نمایید؛ بدین منظور از طریق دکمه زیر وارد بخش پرداخت حمایت مالی شوید و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

توجه کنید که در قسمت توضیحات حتما ذکر کنید: جهت چاپ کارت های کفالت ایتام، در غیر این صورت هزینه پرداختی شما صرف حمایت های دیگر از ملت مظلوم یمن خواهد شد.

دوم) نسخه با کیفیت کارت‌ها را دریافت کنید و خودتان با هزینه شخصی در شهر خود چاپ کرده و نسبت به توزیع آنها اقدام نمایید.

سوم) می‌توانید تعدادی کارت کفالت چاپ شده را دریافت کنید و در محل اجتماع مومنین در ایام ماه مبارک رمضان توزیع نمایید. حتما از توزیع این کارت‌ها فیلم گرفته و با هشتگ #امت_اویس در فضای مجازی منتشر کنید. برای درخواست دریافت کارت فرم زیر را تکمیل نمایید:

درخواست دریافت کارت‌های کفالت ایتام شهدای یمن

  • Please enter a number from 500 to 9999999.
    ارسال کارت کمتر از 500 عدد با توجه به هزینه‌ها و وقت اندک به صرفه نیست. بنابراین اگر امکان توزیع مناست حداقل 500 عدد کارت را ندارید لطفا درخواست دریافت آن ها را ثبت نکنید.
جمع‌آوری کمک‌های مالی

مردم یمن در محاصره شدید هستند و امکان رفت و آمد و انتقال کمک‌ها به آنان میسر نیست. تنها راه حمایت از ایشان پرداخت کمک‌های مالی از طریق نمایندگان انصارالله یمن است.

قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن با همکاری تنها نماینده رسمی انصارالله در ایران یعنی گروه جهادی اویس قرنی کمک‌های مالی مؤمنین را جمع‌آوری کرده و مستقیما در اختیار انصارالله قرار خواهد داد. چگونه به گروه جهادی اویس قرنی اعتماد کنیم؟

شما می‌توانید کمک‌های مالی خود را از طریق درگاه پرداخت و یا شماره حساب‌های زیر متعلق به گروه جهادی اویس قرنی به دست مردم یمن برسانید:

شماره کارت: 6273-8170-1007-2290

شماره شبا: IR850150050398011502323180

شماره حساب بانک سپه: 5039-80-11502323-180

نزد بانک سپه به نام «گروه جهادی اویس قرنی»

لازم به ذکر است که با چاپ شماره حساب‌های فوق می‌توانید افراد دیگر را نیز در برنامه‌های عمومی تشویق به واریز کمک‌های مالی به ملت یمن نمایید:

داستان ما

گروهی از دانشجویان ایرانی دغدغه‌مند در حوزه یمن و علاقه‌مند به حمایت از مجاهدان یمنی پس از آشنایی با گروهی از دانشجویان یمنی مقیم ایران، برای ساماندهی هر چه بیشتر حمایت‌های مردمی برای این ملت مبارز، قرارگاه مردمی پشتیبانی یمن را تأسیس کردند.

این مجموعه محفلی برای همگرایی همه نیروها برای پشتیبانی از جبهه مقاومت ملت یمن است.

طراحی شده توسط wordpress021

برگشت به بالا